• Szkolenie dla funkcjonariuszy policji województwa pomorskiego

W ramach porozumienia zawartego 6 grudnia 2021 r. roku z Komendantem Wojewódzkim Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzejem Łapińskim ponad miesiąc temu rozpoczęliśmy szkolenie funkcjonariuszy policji województwa pomorskiego. Szkolenie ma charakter elearningowy. Dostęp do niego mają wszyscy funkcjonariusze policji w województwie.

Szczegóły w najbliższych dniach.

• „Bezpieczne Święta Bez Barier”

Plakat-Bezpieczne-Swieta-bez-barier

W dniu 16 grudnia 2021 roku w godzinach 10:00 – 12:00 na terenie Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 128 w Łodzi, przy ul. Nowogrodzkiej 6/14 odbędzie się wydarzenie pod nazwą ,,Bezpieczne Święta Bez Barier”.

Będzie to integracyjne przedsięwzięcie profilaktyczne organizowane przez Szkołę Podstawową Specjalną nr 128 im. Jana Brzechwy w Łodzi, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi, Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi, Fundację Autism Team, Fundację Edukacja Zdrowie i Bezpieczeństwo, Fundację EZB w partnerstwie z XV L.O. im. Jana Kasprowicza w Łodzi oraz Mundurowym Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi.

Porozumienie

Miło jest nam poinformować, że w dniu dzisiejszym Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński zawarł porozumienie z Fundacją „Edukacja, Zdrowie, Bezpieczeństwo” z siedzibą w Łodzi.

Pod porozumieniem podpisy złożyli Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński, Prezes Zarządu Fundacji p. Tadeusz Zagajewski oraz Dyrektor Generalny Centrum BRD p. Tomasz Zagajewski.

Przedmiotem współpracy jest przede wszystkim współdziałanie w realizowaniu zadań mających na celu kooperację w organizacji projektów profilaktyczno-edukacyjnych a przede wszystkim podnoszenie świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa na terenie województwa pomorskiego.