Menu Zamknij

Porozumienie zawarte pomiędzy Komendantem Wojewódzkim Policji w Gdańsku, Centrum BRD i Fundacją „Edukacja, Zdrowie, Bezpieczeństwo”

Porozumienie

Miło jest nam poinformować, że w dniu dzisiejszym Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński zawarł porozumienie z Fundacją „Edukacja, Zdrowie, Bezpieczeństwo” z siedzibą w Łodzi.

Pod porozumieniem podpisy złożyli Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński, Prezes Zarządu Fundacji p. Tadeusz Zagajewski oraz Dyrektor Generalny Centrum BRD p. Tomasz Zagajewski.

Przedmiotem współpracy jest przede wszystkim współdziałanie w realizowaniu zadań mających na celu kooperację w organizacji projektów profilaktyczno-edukacyjnych a przede wszystkim podnoszenie świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa na terenie województwa pomorskiego.